Skip to content

Jak łatwo rozwiązywać i wygrywać w hazardzie Czy to możliwe?

16 de Maj de 2021

Czasami słyszeliśmy o sporadycznej grze planszowej, która próbuje zbudować jak najwięcej słów i zdobyć punkty, aby móc wygrać. Tak jest od 1948 roku ten rodzaj gry został opracowany w kilku miejscach na świecie, z różnymi nazwami i różnymi zasadami.

Jeden z najbardziej rozpoznawalny na całym świecie jest słynny Sponsorowany, stworzony przez jednego z gigantycznych producentów zabawek, takich jak Mattel, ale obecnie zaadaptowany jako aplikacja do pobrania dostępna dla różnych wersji Androida i iOS.

Ta gra polega na wybraniu liczby liter wyciągniętych z woreczka i utworzeniu z nich możliwie największej liczby słów w każdej rundzie, gdzie umieścisz słowo utworzone pionowo lub poziomo na tablicy i tak dalej, aż wszystkie litery będą gotowe. Może grać dwóch lub maksymalnie czterech uczestników, którzy mogą być połączeni przez Internet i mogą pochodzić z dowolnego miejsca na świecie.

Dlatego też odniósł tak duży sukces i jest rozpoznawany na całym świecie ze względu na jego zakres oraz łatwość podłączenia i dostępności. Ma również adaptację wielojęzyczną, aby była wygodniejsza wśród użytkowników. Jednak ta gra jest równie wymagająca jak akcja lub wygrana jest zazwyczaj zbyt trudna. Z tego powodu udzielimy Ci praktycznych porad, abyś mógł aplikować i zostać ekspertem w tej grze.

Najwyższe litery punktacji

W swojej wersji hiszpańskiej gra ma 95 płytek, które są rozprowadzane w przybliżeniu w liczbie 7 na uczestnika na początku gry, a gdy słowa są tworzone i wstawiane na planszę, pobieranych jest więcej płytek. Szczególnie jest kilka liter, które zastrzegają wyższy wynik dzięki czemu możesz łatwiej wygrać.

  1. Litery z 3 kropkami: B, C, M, P
  2. Litery z 4 punktami: F, H, V, Y
  3. Litery z 5 punktami: Q, K
  4. Litery z 8 punktami: J, X, Ñ
  5. Listy z 10 punktami: Z

Możesz uzupełniać słowa już umieszczone na tablicy

Kiedy gra jest trochę spóźniona, możesz wykorzystać słowa, które Twoi rywale umieścili na tablicy i twórz nowe słowa lub rozszerzaj je zgodnie z posiadanymi literami, tutaj również ważne jest, aby używać tych, które mają najwyższy wynik.

Jak szukać słów?

Ta sztuczka jest stosowana w przypadku użytkowników aplikacji, mogą oni wyszukiwać w niej słowa na podstawie posiadanych kart; wielu graczy robi to, gdy nie pamięta niektórych słów lub ma trudności z ich szybkim utworzeniem. Następnie przejdź do wyszukiwarki słów, która pojawia się na ekranie i możesz wyszukiwać według potrzeb, na przykład, jeśli chcesz, aby słowo kończące się na AS, wykonaj następujące wyszukiwanie: -AS (łącznik AS); również jeśli chcesz, aby zaczynał się w AS, szukaj: AS- (skrypt AS); Jeśli potrzebujesz słowa, które zaczyna się na AS i kończy na AS, poszukaj: AS.AS (AS punkt AS).

Zwiększ wartość swoich żetonów

Istnieje również przydatny sposób na zwiększenie wyniku, jest to spowodowane polami na planszy, które mówią ci, które i gdzie są te specjalne pudełka, które będą bardzo pomocne podwoić i potroić wartość tokena lub litery a nawet wynik, który gromadzi się w całym słowie.

Unikaj łączenia samogłosek

Jeśli chcesz być zwycięzcą gier, musisz unikać łączenia się samogłosek, takich jak A i E, aby Twoi przeciwnicy nie wykorzystali tego, a wręcz przeciwnie, odniesiesz korzyści z tych zagrań; mianowicie, podczas łączenia samogłosek generowane są dyftongi lub trifongi co będzie dla ciebie bardziej korzystne.

jak grać w słowa

Jak zdobyć dodatkowe punkty?

  • Jeśli utworzysz słowa z 7 literami, ta sama gra przyzna Ci 40 dodatkowych punktów ponieważ byłeś w stanie odbić wszystkie żetony w jednej grze.
  • Skorzystaj z żetonów o najwyższej punktacji umieścić je w specjalnych pudełkach, aby podwoić nawet 9-krotność ich wartości
  • Uzupełnij słowa swoich rywali
  • Twórz całe słowa, których nie można dokończyć