Skip to content

Jak łatwo korzystać z Twittera Lite jako oficjalnej aplikacji dla systemu Windows (przykład)

30 de styczeń de 2021

Przez długi czas aplikacje portale społecznościowe Stały się popularne na całym świecie. Aplikacje takie jak Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat i inne pozwoliły Ci cieszyć się nimi z dowolnego miejsca na świecie. Nie tylko to, ale także dostępność w Twoim urządzenia mobilne, możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie.

Nawet w krajach lub obszarach, w których połączenie internetowe jest wolne, niektóre z tych firm zajmujących się mediami społecznościowymi stworzyły wersje Lite lub oszczędzające dane i szybsze.

Facebook i Messenger były jednymi z pionierów w tej dziedzinie i naprawdę otrzymały dobrą odpowiedź od użytkowników, którzy nie mieli dobrego połączenia internetowego. Na tym jednak się nie skończyło. Twitter, kolejna świetna firma zajmująca się mediami społecznościowymi, uruchomiła wersję Lite na początku 2017 roku.

Co to jest Twitter Lite, jakie są jego funkcje i jak łatwo używać go jako aplikacji na komputerze z systemem Windows? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym artykule.

Co to jest Twitter Lite i jakie są jego funkcje?

Podobnie jak wszystkie wersje Lite innych aplikacji, Twitter Lite jest przeznaczony dla użytkowników, którym nie jest łatwo wchodzić do sieci społecznościowych ze względu na duże zużycie danych.

W rzeczywistości ta nowa aplikacja działa przez przeglądarka i waży nie więcej niż 1 MB. Oprócz tego ładuje się o 30% szybciej niż oryginalna wersja i zapisz 70% danych.

Kolejną z jego wielkich zalet jest to, że nie poświęca żadnego ze swojego projektu i funkcji, ponieważ nadal ma zwykły czas, wzmianki, powiadomienia, tweety, bezpośrednie wiadomości, wyszukiwarkę, trendy, profile, przesyłanie plików i wszystko, co zwykle masz. Świergot.

Umożliwia również wyświetlenie podglądu plików przed ich pobraniem, dzięki czemu możesz zdecydować, czy chcesz pobrać. Jest to oczywiście ogromna oszczędność danych mobilnych i sprawia, że ​​aplikacja jest lżejsza.

Uzyskanie dostępu do Twittera Lite jest bardzo łatwe. Ponieważ ta alternatywa została stworzona we współpracy lub we współpracy z Google, najlepiej jest z niej korzystać Google Chrome Mieć dostęp.

W tym celu otwórz aplikację Google Chrome na telefonie komórkowym i wpisz mobile.twitter.com w pasku wyszukiwania. Tam wprowadź swoje dane w przeznaczonej do tego sekcji, a znajdziesz się przed interfejsem WWW Twitter Lite.

Następnie pojawi się wyskakujące okienko, na którym będzie można dodać Twitter Lite do ekranu głównego telefonu komórkowego w celu utworzenia skrótu, dzięki czemu będzie można go używać tak, jakby była to zwykła aplikacja. I voila, możesz korzystaj z Twittera Lite z telefonu komórkowego. Jeśli chcesz, możesz nawet używać dwóch kont na Twitterze na tym samym telefonie komórkowym.

A co, jeśli chcesz go używać z komputera z systemem Windows? Jest to również możliwe, a procedura jest tak samo prosta, jak wspomniana powyżej. Musisz tylko wykonać kroki, które zobaczysz poniżej.

Jak korzystać z Twittera Lite na komputerze z systemem Windows jako oficjalnej aplikacji?

Bądź na bieżąco z Twitter Lite na urządzeniach mobilnych

Chociaż korzystanie z tego narzędzia z telefonu komórkowego jest korzystne, są tacy, którzy pracują więcej ze swoimi komputerami. Jeśli więc chcesz korzystać z Twittera Lite na swoim komputerze, tutaj pokażemy Ci, jak to zrobić.

Krok 1

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest otwarcie Google Chrome z komputera i wejdź w pasek wyszukiwania. Następnie wprowadź swoje dane logowania w przeznaczone do tego puste miejsca

Krok 2

Po zalogowaniu otwórz menu przeglądarki, klikając trzy kropki w prawym górnym rogu zakładki i wybierz opcję „Więcej narzędzi” i naciśnij „Dodaj do pulpitu” lub „Utwórz skrót”, tak jak wygląda w Twojej wersji Chrome.

Krok 3

Następnie otworzy się wyskakujące okno, w którym zostaniesz poproszony o potwierdzenie tej czynności. Przed kliknięciem „Utwórz” lub „Dodaj”, musisz upewnić się, że opcja „Otwórz jako okno” jest zaznaczona. Zapewni to lepsze wrażenia.

Krok 5

Po wykonaniu poprzedniego kroku będziesz mógł zobaczyć ikonę skrótu Twitter Lite na pulpicie. Ponadto, klikając na nią, będziesz mógł zobaczyć aplikację z interfejsem tak, jakby to był telefon komórkowy.

Możesz również chcieć dowiedzieć się, jakie są różnice między Facebookiem a Facebookiem Lite i który jest najlepszy.

dołącz do naszego kanału telegram