Saltar al contenido

Jak korzystać z Messengera za darmo BEZ salda i Internetu?

7 de junio de 2022

Jedną z najczęściej używanych dziś aplikacji do przesyłania wiadomości jest bez wątpienia Facebook Messenger, wiem, że królem tej klasy aplikacji jest WhatsApp, jak na ironię należący również do Facebooka.

Ale Posłaniec to aplikacja wspomnianej sieci społecznościowej, w której możemy utrzymywać kontakt ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi za pomocą wiadomości, audio, zdjęć, połączeń, a nawet połączeń wideo.

Ale wielkie pytanie, które ma wiele osób, to:Możesz korzystać z Messengera za darmo bez posiadania salda? robićJak korzystać z Messengera za darmo bez internetu? Następnie odpowiem tylko na te pytania.

Jak korzystać z Messengera za darmo bez balansu

sposób użycia darmowy internet korzystamy z MOD: UC Browser Wellington, który umożliwia nam dostęp do Internetu w krótkim czasie totalnie wolny a dzięki niemu będziemy mogli korzystać z Messengera bez internetu, z dowolnego telefonu komórkowego, który oczywiście ma Androida.

Jedynym wymogiem, który musisz spełnić, jest to, że w ciągu ostatnich 30 dni naładowałeś trochę kredytu, nawet jeśli jest to minimum, ale powinieneś doładować trochę kredytu, aby linia nie została uznana za nieaktywną i nie możesz korzystać z danych mobilnych. Z kolei, jeśli masz saldo do aktywacji danych mobilnych, ta sztuczka nie zadziała, ponieważ po aktywacji mobilnego Internetu najpierw zużyjesz kredyt.

Korzystaj z Messengera za darmo bez kredytu

Zalecamy również pobranie aplikacji Messenger Lite, dzięki której uzyskasz bezpłatny dostęp do Internetu, który otrzymujesz z aplikacją, o której wspomnieliśmy wcześniej, aby działała znacznie lepiej, ponieważ w tym przypadku zużywa znacznie mniej danych i znacznie mniej zasobów z Twój telefon komórkowy.

W ten sposób możesz użyć Messenger lite bez internetu, ponieważ jak już mówiłem w ten sposób nie wymaga internetu. Jest to coś niezwykle przydatnego dla tych, którzy nie mają pieniędzy, aby mieć saldo lub wykorzystali już to, co mieli na miesiąc i chcą sztuczka, aby mieć Messenger Facebook i WhatsApp bez internetu 2017.

Jak mieć darmowego Messengera lite bez internetu?

Cieszenie się z posiadania nie jest wcale skomplikowane Facebook lite brak równowagi i móc prowadzić rozmowy komunikator bez internetu ze wszystkimi przyjaciółmi. W końcu żyjemy w świecie, w którym w taki czy inny sposób jesteśmy połączeni przez cały czas, a zatem utrzymywanie połączenia z Internetem w telefonie komórkowym, gdziekolwiek jesteśmy, jest praktycznie niezbędne.

dołącz do naszego kanału telegram