Skip to content

Jak korzystać z „Apple Clips” i udostępniać je na Instagramie — twórz swoje filmy?

31 de grudzień de 2021

Aplikacja „Klipy” jest jedną z największa wiadomość, jaką mają urządzenia mobilne Apple, zarówno dla iPhone’a, jak i iPada; niestety niedostępne dla urządzeń stacjonarnych. Dzięki tej aplikacji możesz tworzyć i edytować własne filmy, aby później udostępniać je w swoich historiach na Instagramie. Właśnie o tym porozmawiamy w dzisiejszym artykule.

Jak zapisywać klipy wideo do udostępnienia na Instagramie?

Klipy oprócz tworzenia filmów jest również główną aplikacją umożliwiającą generowanie słynnych memoji; więc jeśli jesteś zainteresowany, możesz go pobrać. Zresztą, niezależnie od rodzaju treści, które stworzyłeś w aplikacji, zostanie to zapisane automatycznie po zakończeniu nagrywania i wszystkich czynności związanych z edycją.

Należy zauważyć że filmy lub notatki, które zrobiłeśNie będzie ich w Twojej galerii ani nie znajdziesz ich tam, nawet jeśli tak się wydaje, ponieważ nadal znajdują się w aplikacji Klipy; Aby udostępnić je na Instagramie, nie musisz nawet opuszczać aplikacji, ponieważ możesz bezpośrednio udostępnić swoje dzieło. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

  1. W prawym górnym rogu klipów będziemy mieli randkę, tam będziemy grać.
  2. Kiedy to zrobimy, będziemy mieli wszystkie nasze kreacje, które do tej pory stworzyliśmy.
  3. Po prostu, odtwarzamy film, który udostępnimy na Instagramie i wyświetli się menu z trzema opcjami, w którym jest podyktowane, czy chcemy otworzyć wideo, bardzo przydatne, jeśli chcemy kontynuować edycję; przycisk „Odtwórz”, aby go odtworzyć i ostatnią opcję znajdującą się w prawym dolnym rogu, która odpowiada „Udostępnij”.
  4. Następnie dotykamy odpowiedniej opcji w „Udostępnij” i będziemy mieć inne menu z różnymi opcjami, aby to zrobić, ponieważ chcemy to zrobić za pośrednictwem Instagrama, po prostu dotykamy odpowiednią ikonę i to wszystko.

Reszta będzie do Ciebie, jeśli chcesz Udostępnij swój klip na swoim kanale Instagram, w Instagram Stories lub z drugiej strony wyślij go jako wiadomość przez Instagram Direct.

wysyłaj wiadomości bezpośrednio na instagram

Jak zapisywać klipy bezpośrednio w aplikacji aparatu?

Kiedy odwołujemy się do zapisać klip z „Klipów” do aplikacji aparatu, jest to, że te raz nagrane pojawiają się w naszej galerii, jak to zwykle bywa, gdy robimy zdjęcie lub film bezpośrednio aparatem naszego telefonu komórkowego.

To może być skończone poprzez konfigurację samej aplikacji, dokładniej w sekcjach, które odnoszą się do nośników pamięci i upoważniają klipy do bezpośredniego zapisywania filmów w naszej galerii.

Co zrobić, aby udostępnić klipy Apple na Instagramie?

Wcześniej wyjaśniliśmy Ci, w jaki sposób udostępniasz swoje klipy wideo na Instagramie, bezpośrednio z aplikacji ClipsW przypadku, gdy Twoje kreacje są już widoczne w Twojej galerii, wygodniejsze może być wejście stąd; chociaż możesz to również zrobić za pośrednictwem samej sieci społecznościowej.

W pierwszym przypadku otwórz swoją galerię i poszukaj wideo, o którym mowa, po jego zlokalizowaniu kliknij wideo, aby wyświetlić jego opcje i wybierz „Udostępnij”, tutaj pojawi się menu z różnymi opcjami, wybierz ikonę odpowiadającą Instagram i idź. Tak jak poprzednio, będziesz mieć możliwość dzielenia się swoim dziełem jako post, historię lub bezpośrednią wiadomość.

Drugi sposób to sama aplikacja Instagram, więc wejdziemy do niej przede wszystkim dla tej metody Twój klip wideo musi być dostępny w Galeriach, więc konieczne jest, abyś go tam wcześniej zapisał. Kontynuując proces, gdy znajdziesz się na swoim koncie na Instagramie, będą dostępne trzy możliwe ścieżki:

  1. Jeśli chcesz udostępnić go jako publikację, kliknij symbol „plusa”, w zależności od długości filmu możesz udostępnij to na swoim kanale jak zwykle robisz ze zdjęciami, jeśli czas trwania jest krótki; Z drugiej strony, jeśli jest to długi film, musisz wybrać opcję Reel.
  2. Jeśli chcesz udostępnić jako wiadomość, przejdź do sekcji Instagram Direct, znajdź osobę, do której chcesz ją wysłać i wyślij swój film.
  3. Na wypadek, gdybyś tego chciał udostępnij jako Story, przejdź do odpowiedniej sekcji i wybierz swój klip wideo, pamiętaj, że tutaj możesz dodać naklejkę lub gif, jeśli chcesz; W zależności od czasu trwania, Instagram podzieli go tak, aby nie przekroczył limitu historii.

Gdzie znaleźć nagrane już klipy?

Zazwyczaj Twoje kreacje w klipach będzie widoczny tylko w samej aplikacji, więc jeśli szukasz go po drugiej stronie telefonu, nie pojawi się; Jak już wspomnieliśmy, z tego miejsca będziesz mieć możliwość udostępniania.

Jeśli jednak chcesz zapisz swoje dzieła w swojej galerii, wykonaj ten sam proces, co w przypadku udostępniania w ramach klipów, ale zamiast wybierać dla niego sieć społecznościową, wybierz opcję zapisania go na bębnie lub, jeśli wolisz, zapisz go w iCloud, aby zawsze był dostępny w Chmura.

edytuj swoje filmy z iPhone'a

Jak udostępniać na Instagramie?

W zależności od tego, gdzie masz wideo, jeśli masz je w klipach lub jeśli już zapisane w galerii iPhone’a, proces będzie inny; co już Ci wyjaśniliśmy w poprzednich sekcjach.

Jak zapisywać klipy wideo bezpośrednio w aplikacji aparatu iPhone?

W czasie nagraj klip za pomocą aplikacji Clips, nie zostanie to „zapisane” w galerii, jak to zwykle bywa w przypadku zdjęć i filmów, które robisz bezpośrednio aparatem. Aby zapisać je w aparacie, po prostu otwórz klipy, wybierz wideo, które cię interesują, otwórz menu opcji i wybierz opcję, która pozwala zapisać je w swojej galerii, a twoje kreacje będą tak, jakbyś je wziął aplikacji aparatu.