Saltar al contenido

Jak ewoluować Eevee i wybrać najlepszą ewolucję w Pokémon Go

21 de enero de 2023

The Gorączka Pokemon Go Dopiero się zaczęło i najwyraźniej jeszcze daleko do końca. Wydaje się, że wszystko sprowadza się do ukończenia Pokédexu i zostania najlepszym trenerem, ale prawda jest taka, że ​​gra to znacznie więcej. W miarę upływu dni odkrywamy, że Pokémon Go ma wiele ukrytych tajemnic. Dzisiaj mówimy wam: jak ewoluować Eevee i wybrać najlepszą ewolucję w Pokémon Go i grać z domu.

Kim jest Eevee?

Eevee jest jednym z nich najbardziej kultowy pokemon i rzadsze, zarówno w mandze, jak iw grach wideo. Jego główną cechą jest to, że ma dużą liczbę ewolucji, po jednej dla każdego rodzaju Pokémona. Pierwotnie ma kształt zbliżony do małego lisa z dużymi uszami,

Ewolucje Eevee

Pokémon Go koncentruje się obecnie na pierwszej generacji, więc Eevee może ewoluować tylko w formy woda, ogień i prąd.

Apriorycznie gra ewoluuje w Eevee losowo, nie będąc w stanie wybrać, w jakiego rodzaju pokémona chcemy, aby ewoluował. Wygląda jednak na to, że ten problem się skończył i część osób odkryła już, jak uzyskać upragnioną ewolucję Eevee.

Jak ewoluować Eevee w Pokémon Go

Zobaczysz, do czego ewoluuje Eevee w Pokemon Go W zależności od rodzaju Pokémona, jaki chcemy mieć, nie jest to takie trudne.

Gdy spełnimy wszystkie wymagania niezbędne do ewolucji Eevee, przed przeprowadzeniem ewolucji klikamy przycisk edytuj obok nazwy Pokemon i zastępujemy Eevee dla:

  • iskrzący jeśli chcemy, żeby ewoluował Jolteona
  • deszczowiec jeśli chcemy, żeby ewoluował Vaporeon
  • Pyro jeśli chcemy, żeby ewoluował flareon

Bardzo ważne jest, abyś przestrzegał wielkich i małych liter, aby ewolucja nie sprawiała ci problemów.

Po zmianie nazwy Pokémona zamknij grę i uruchom ponownie. Upewnij się, że zmieniona nazwa została zapisana, a teraz tak, kliknij przycisk ewoluuj.

eevee pokemon go

Ukłon w stronę oryginalnej serii

Sparky’ego, Rainera i Pyro Były to imiona trzech trenerów, którzy mieli te Pokémony w oryginalnej serii iz tą małą sztuczką Niantic Y Nintendo Po raz kolejny pokazują nam, że nie zapominają o początkach sagi Pokémon.

Więc teraz wiesz, jeśli chcesz mieć różne ewolucje Eevee Wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć trzy Eevee i ewoluować każdego z nich w różne formy.

dostać cukierka

Wiesz już, że aby ewoluować Eevee w Pokémon Go lub jakiegokolwiek innego Pokémona, musisz zbierać cukierki wskazane przez grę w każdym konkretnym przypadku. W tym celu będziesz musiał przenieś duplikat pokemona do profesora. Wiemy, że czasami ten transfer jest trochę ciężki, więc zostawiamy ci sztuczkę szybko przenieś pokemona.

Ponadto zalecamy, aby w celu zapisywania danych przeprowadzać transfery Pokémonów tylko wtedy, gdy masz połączenie sieć Wi-Fi.

wybierz lepszą ewolucję eevee

Sztuczki do ewolucji pokemona w pokemon go

Istnieje wiele sztuczek, które pomagają w ewolucji pokemonów w Pokémon Go, zastosowanie każdej z nich daje największe korzyści, są to:

  • Zmień nazwę pokémona w zależności od pożądanej ewolucji, uruchom ponownie aplikację, aby zmiany zostały zarejestrowane, pozostaje tylko dać ci 25 cukierków do ewolucji.
  • Możesz użyć specjalnych przynęt, po prostu Pozostaje ewoluować pokemona chcesz i zrobi to, jeśli jest w nim.
  • Korzystając z funkcji partnera pokemona, w której musisz przejść z nim co najmniej 10 kilometrów jako partner, daj mu 25 cukierków, a tym samym otrzymasz ewolucję.

Dzięki tym prostym sztuczkom będziesz w stanie ewoluować któregoś z pokemonów posiadasz, musisz tylko uważać, aby nie oszukiwać i postępować zgodnie z odpowiednimi instrukcjami poprawnie zmienić nazwy, osiągając w ten sposób korzyść ewolucji ze wszystkimi swoimi możliwościami.

The ewolucja pokemonów to jeden ze szczegółów najważniejsze i najciekawsze podczas gry w Pokémon Go, zwłaszcza jeśli walczysz z innymi z chęcią wygrania.

Czy udało ci się ewoluować Eevee w pokemona, którego chciałeś?

dołącz do naszego kanału telegram