Skip to content

Jak dodać pamięć do tabletu Amazon Kindle Fire za pomocą karty MicroSD

15 de Maj de 2021

Amazon Kindle Fire Została wprowadzona na rynek technologii, aby zakochać się w czytaniu. Cóż, to przenośne urządzenie to elektroniczny czytnik książek, który umożliwia przenoszenie i pobieranie ulubionej biblioteki w dowolnym miejscu na świecie. Dziś dowiesz się, jak dodać pamięć do tabletu Amazon Kindle Fire za pomocą karty microSD.

To bardzo przystępny cenowo tablet. Ze względu na swoją cenę Amazon Kindle Fire ma krótkie funkcje. Posiada 1 GB pamięci RAM, Czterordzeniowy procesor bez dużej mocy. Ale ma też 16 GB pamięci wewnętrznej, która w taki czy inny sposób pozwala nam pobierać różne aplikacje.

Jak rozszerzyć pamięć do tabletu Amazon Kindle Fire za pomocą karty microSD

Karty microSD to łatwy sposób na rozszerzenie pamięci naszego urządzenia niskim kosztem, możesz sprawić, że będzie działać do przechowywania aplikacji lub muzyki.

Są one dostępne w oficjalnych sklepach Amazon i jest w nich duża różnorodność. Poza tym jest dużo bardziej praktyczny ze względu na mały rozmiar i łatwo mieści się w tablecie przez gniazdo przeznaczone do tego celu.

Tablet Amazon Kindle Fire obsługuje karty microSD do stu dwudziestu ośmiu gigabajtów. Będzie to wyraźnie zależało od potrzeb użytkownika oraz ilości informacji i dokumentów, które chcesz w nim przechowywać.

Zaleca się używać do tego urządzenia karty microSD UHSDotyczy to szybkości i usprawnienia jego działania. Ale jeśli tego nie masz, nie ma problemu, każda karta posłuży do rozszerzenia pamięci. dodaj pamięć za pomocą karty microsd do amazon kindle fire

Instalacja tej karty jest dość prosta, wystarczy ją włożyć w przeznaczony do tego otwór znajdujący się po prawej stronie komputera. Bardzo blisko aparatui voila, twoja pamięć masowa będzie teraz większa i możesz mieć więcej dostępnych aplikacji.

Specyfikacje tabletu Amazon Kindle Fire

To urządzenie pozwala nam pobierać całkiem mocne gry. Chociaż szczerze i jasno to urządzenie nie musi dostępne aplikacje GoogleNie ma Sklepu Play ani Map Google.

Czy to jest do pobrania? Tak, możesz pobrać Sklep Google Play na swój tablet w kilku prostych krokach. Posiada aplikację Alexa, która jest wirtualnym asystentem ułatwiającym nam życie.

Jednak Amazon Kindle ma swój wirtualny sklep, z którego możemy pobrać Netflix, Spotify, a nawet Candy Crush. Zdecydowanie nie Są takie same, które znajdujemy w Sklepie Play ale to nie znaczy, że nie możemy instalować aplikacji.

Jeśli kupimy ten tablet będziemy mieć Amazon Prime Video który integruje się całkiem dobrze, z mnóstwem dostępnych seriali i filmów. Jak widać, w systemie operacyjnym Amazon wszystko jest istotne.

Ustawienia są podobne do systemu Android, ma też 2-megapikselowy aparat przedni i 4-megapikselowy aparat tylny. Z szacunkiem do bateria wystarcza na około cztery do pięciu godzin w ciągłym użytkowaniu.

Sztuczki dla Amazon Kindle

Przede wszystkim przy zakupie tabletu pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, jest dostosowanie go i uformowanie zgodnie z własnymi upodobaniami. Te domyślne urządzenia uzyskać nazwę swojego konta Amazon jesteś zalogowany.

dodaj miejsce do przechowywania na tablecie amazon kindle fire

Ale tak Z różnych powodów chcesz identyfikować się z inną nazwą, możesz to zrobić w sekcji ustawień. Nawiasem mówiąc, teraz, gdy o tym mówimy, możesz również dodać tapetę na Amazon Kindle.

To ważna funkcja umożliwia modyfikację rozmiaru tekstu aby ułatwić nam czytanie i uczynić je przyjemniejszym.

Amazon Kindle Fire kontra iPad

Tablet Amazon Kindle kosztuje tylko ułamek ceny ¡Pad ale w porównaniu z tym jego funkcje są dość ograniczone. Jednak zapewnia odpowiedni poziom dla optymalnego i długotrwałego użytkowania.

Amazon Kindle ma nieco szerszą konstrukcję w stosunku do pada ¡ ale w porównaniu z wagą jest znacznie lżejszy niż u konkurencji.

Pod względem estetyki Ipad przejmuje to dzięki swojej chromowanej aluminiowej konstrukcji, podczas gdy Kindle ma nieco tańsze konstrukcje.