Skip to content

Jak bezpłatnie rozpocząć i oglądać filmy w grupach na Facebooku [Ejemplo]

28 de luty de 2021

Facebook dodał funkcję, która dla wielu użytkowników platformy pozostała niezauważona, mimo że od jej wdrożenia minęło trochę czasu. Z Facebooka możesz uruchamiaj filmy w grupach i to całkowicie za darmo.

Funkcja Film grupowy (oglądanie imprezy) Facebook umożliwia wielu uczestnikom oglądanie grupowych filmów wideo w czasie rzeczywistym iw pełni na żywo. Użytkownicy oglądający wideo mogą wchodzić ze sobą w interakcje.

Kiedy ta funkcja została uruchomiona, była początkowo przeznaczona wyłącznie dla grup na Facebooku. Ale dzisiaj jest to bardziej jak czynność oglądaj filmy ze znajomymi.

To wspaniałe narzędzie jest dostępne tylko dla filmy Z Facebooka. Nie możesz oglądać filmów z innych platform do przesyłania strumieniowego ani filmów, takich jak YouTube.

Jak uruchamiać filmy w grupach na Facebooku

Aby rozpocząć filmy w grupach, możesz to zrobić ze strony głównej lub z Twojego profilu. Zaloguj się do Facebooka. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło. W polu publikacje wybierz typ pliku Publikuj filmy w grupach. Charakteryzuje się ikoną pojemnika pełnego popcornu.

Dodaj filmy

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest dodanie filmów. Nie musisz dodawać tylko jednego filmu, możesz utwórz listę filmów do obejrzenia.

Wybierz spośród filmów polecanych dla Ciebie zgodnie z Twoimi zainteresowaniami na Facebooku, Filmy, które oglądałeś, Filmy na żywo w tym momencie, Zapisane filmy i Twoje filmy. Możesz wyszukiwać za pomocą słowa kluczowe jakiś konkretny film.

Możesz zobaczyć listę filmów, które wybrałeś przed rozpoczęciem transmisji. Jeśli na liście znajduje się film, który Cię nie przekonuje, możesz go bez problemu usunąć.

Wybierz, komu chcesz się podzielić

Po wybraniu plików wideo określ, czy chcesz, aby grupowe powiadomienie o wideo pojawiło się w pliku sekcja wiadomości w Twoim profilu i w twoich opowieściach.

Wybierz, komu chcesz udostępnić zawartość. Możesz udostępnić go publicznie, ze znajomymi, z niektórymi określonymi przyjaciółmi, a nawet tylko Ty możesz zobaczyć publikację w swoim biografii na Facebooku.

Jeśli wybierzesz swoich znajomych, wszystkie osoby z Twojej listy znajomych będą mogły wejść do publikacji w celu interakcji. Na koniec naciśnij przycisk publikowania i tworzony jest grupowy post wideo.

Wybierz sposób wyświetlania filmów w grupach

Interakcje w filmach w grupach

Za każdym razem, gdy użytkownik dołączy do reszty uczestników, zobaczy powiadomienie z interfejsu o tym, kto właśnie dołączył. Synchronizacja jest aktywna, dlatego osoba dołączająca nie rozpoczyna odtwarzania od początku, ale w miejscu, w którym odbywa się transmisja.

Podczas transmisji na żywo iw czasie rzeczywistym użytkownicy będą mogli wysyłać emotikony reakcji jak to lubię, kocham to, bawi mnie, zaskakuje mnie, zasmuca i złości. Dodatkowo będziesz mógł komentować przez cały czas trwania transmisji.

Podczas przesyłania filmów plik możesz zaprosić inne osoby do przyłączenia się i zobacz to. Osoba otrzyma zaproszenie w powiadomieniach swojego profilu na Facebooku.

Jakby była to zaprogramowana telewizja, wybrane wcześniej filmy wideo będą odtwarzane we wskazanej kolejności. Raz w środku możesz dodawać nowe filmy do strumienia. Wszystko, co udostępniają użytkownicy, dzieje się na żywo iw czasie rzeczywistym.

W dowolnym momencie możesz przerwać transmisję wideo na żywo. Wszystko, co zostało omówione w filmach, pozostanie dostępne w Twojej biografii jako jeszcze jeden post.

Zdecydowanie jedna z najlepszych opcji, jakie oferuje Facebook udostępniać treści znajomym. Bardzo przydatne do oferowania zajęć na żywo, pokazywania reprodukcji gry wideo lub przemówienia. Użytkownicy będą mogli wymieniać opinie z tej samej perspektywy.