Skip to content

Jak anulować subskrypcję automatycznego odnawiania Apple Music z iPhone’a

28 de luty de 2021

Istnieją pewne platformy, które oferują usługi przesyłania strumieniowego, aby ich użytkownicy mogli cieszyć się tym, co najlepsze treści wizualne i muzyczne. Przy tej okazji porozmawiamy o Apple Music, które można zainstalować nawet na Androida iw krótkim czasie stało się prawdziwą sensacją.

Ale dla wielu tak nie jest, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie następujący artykuł, który Cię nauczy jak anulować automatyczne odnawianie subskrypcji Apple Music z iPhone’a.

Usługa ma szeroki katalog, chociaż wszystko będzie zależało od muzyki, którą lubisz, ponieważ w niektórych stylach nie ma zbytniej różnorodności. Ale można powiedzieć, poprzez akceptację, jaką użytkownicy wykazują dla tej usługi, że spełniła ona oczekiwania. Ale jeśli są pewne bardzo zauważalne braki, które mogą doprowadzić do anulowania subskrypcji.

Wśród niedociągnięć, które można podkreślić w usłudze Apple Music, jest duża liczba dostępnych opcji i nie wiadomo na pewno, do czego służą. Lub interfejs, który pozostawia wiele do życzenia, bez względu na powód, dla którego są użytkownicy, którzy chcą anuluj automatycznie odnawiającą się subskrypcję Apple Music.

Przeprowadzenie tego anulowania może wydawać się trudne, ale nic nie może być dalsze od rzeczywistości i pokażemy Ci, że jest to tak proste, jak usunięcie kilku kontaktów w tym samym czasie. Poniżej pokażemy, co należy zrobić, aby anuluj automatyczne odnawianie subskrypcji Apple Music z iPhone’a.

Jak anulować automatyczne odnawianie subskrypcji Apple Music z iPhone’a

Jak już wspomnieliśmy, wykonaj anulowanie automatycznego odnawiania subskrypcji Apple Music z iPhone’a. Może to być bardzo proste, a do tego musimy wykonać kilka prostych kroków. Przede wszystkim przejdziemy do naszego iPhone’a i otworzymy aplikację muzyczną.

Po wykonaniu tej czynności przechodzimy w lewy górny róg i klikamy ikonę osoby. Ta akcja przeniesie nas do nowego okna, w którym wybierzemy opcję Zobacz Apple ID. Istnieje możliwość, że poprosisz nas o podanie hasła Apple IDJeśli tak, zrobimy to, aby móc wejść.

Następnie przejdziemy do sekcji Abonenci i wybierzemy opcję Zarządzaj, w tym celu będziemy ją naciskać. Tutaj znajdziemy opcje odnowienia, możemy docenić, że oferuje nam kilka opcji, wśród których są. Indywidualne, rodzinne i Automatyczne odnawianie.

Aby wyłączyć automatyczne odnawianie Apple Music z iPhone’a

Pod tą opcją możesz zobaczyć małą informację „Aby anulować subskrypcję, wyłącz opcję odnowienia automatyczny. Twój bezpłatny okres próbny będzie trwał do… ”i pokaże Ci datę. Następnie musimy przystąpić do anulowania, w tym celu przechodzimy do prawej strony opcji Automatyczne odnawianie i klikamy przełącznik.

Po wykonaniu tej czynności musimy przesunąć go w prawo, a przełącznik zmieni kolor, co oznacza, że ​​ta opcja została wyłączona. W związku z tym anulowaliśmy automatyczne odnawianie wniosku Apple Music. Jak widać, wykonanie tej operacji jest bardzo proste i nie zajmie Ci więcej niż minutę.

Ważne jest również, aby powiedzieć, że wielu użytkowników chce dezaktywować automatyczne odnawianie, aby nie dokonywać płatności, po skorzystaniu z aplikacji za darmo. I nie ma to nic wspólnego z jej funkcjonalnością ani z tym, że aplikacja nie spełnia oczekiwanych oczekiwań. To jest po prostu dla uniknąć opłat, ponieważ jest to platforma do przesyłania strumieniowego.

anuluj subskrypcję na iPhone'a

I tak kończymy nowym tutorialem, bardzo dydaktycznym, łatwym do wykonania, bez komplikacji. Aby pomóc Ci rozwiązać problem, który z pewnością był oszałamiający i był jak anulować automatyczne odnawianie subskrypcji Apple Music z iPhone’a. Mamy nadzieję, że będziesz występować i nadal będziesz się uczyć o fascynujących postępach technologicznych.