Skip to content

Jak aktywować żyroskop w Huawei P8 Lite

2 de styczeń de 2023

Jeśli przeanalizujemy, które były najlepiej sprzedającymi się telefonami komórkowymi ostatnich dwóch lat, wielu naszych czytelników prawdopodobnie będzie zaskoczonych uprzywilejowaną pozycją zajmowaną przez Huawei P8 Lite, podstawowe urządzenie tej chińskiej firmy, które urzekło miliony użytkownicy. Rzeczywiście, nie możemy nie podkreślić tego, jak popularny stał się Huawei P8 Lite, cały czas otrzymujemy komentarze i zapytania od użytkowników, którzy chcą wiedzieć, jak najlepiej to wykorzystać, więc postaramy się na ten temat odpowiedzieć.

Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć w związku z tym, jest to, że w dzisiejszym artykule odniesiemy się konkretnie do tego, jak aktywować żyroskop w terminalu Huawei P8 Lite. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że jeśli chcesz cieszyć się grami takimi jak Pokémon Go, żyroskop jest absolutnie niezbędny. Ponadto, Należy zauważyć, że w tym krok po kroku znajdziesz wszystkie sztuczki, aby uzyskać dostęp do żyroskopu Huawei P8 LiteWięc jeśli tego właśnie chcesz, czytaj dalej.

Aktywuj żyroskop w Huawei P8 Lite

Oczywiście, zanim przejdziemy do szczegółów sprawy, musimy podkreślić, że aby przeprowadzić to krok po kroku za pomocą Huawei P8 Lite, najpierw musisz go zaktualizować, a następnie, że Twój Huawei P8 Lite musi być zakorzeniony, bo inaczej pozostaniesz w drodze. Cóż, poza tym Konieczne będzie wskazanie w ten sam sposób, że musisz pobrać konkretny plik z tego linku, a następnie system Root Explorer z tego linku. Rzeczywiście, tam się zaczyna.

Po pobraniu powyższych dwóch aplikacji musisz otworzyć Root Explorer, a tam, gdzie jest napisane SD, zobaczysz drugi właśnie pobrany plik, nazwany „android.hardware.sensor.gyroscope.xml”. Trzeba go przytrzymać, żeby móc go skopiować. Z tej samej aplikacji musisz przejść z uprawnień do katalogu głównego telefonu, wklejając plik w system> etc> uprawnienia, aż klikniesz Kopiuj tutaj. Musisz przytrzymać plik żyroskopu, który wkleiłeś.

Tam przejdziesz do sekcji Uprawnienia, na którą musisz powiedzieć tak, a następnie zaakceptować. Musisz potwierdzić uprawnienia rw–r–r–, zaznaczając odczyt wszystkich trzech. Gdy to wszystko zrobisz, musisz ponownie uruchomić Huawei P8 Lite i możesz zacząć cieszyć się działaniem jego żyroskopu. W ten sposób będziesz mógł również zacząć korzystać z innych samouczków, których uczyliśmyjak na przykład w tym, w którym mówimy o tym, jak aktywować kamerę w Pokémon Go.

Czy udało Ci się aktywować żyroskop swojego Huawei P8 Lite krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram