Skip to content

Gdzie mogę pobrać lub uzyskać logo Free Fire w formacie PNG? – Krok po kroku (przykład)

27 de luty de 2021

Często trudno jest uzyskać obraz bez tła w Google. Chociaż prawdą jest, że istnieją sposoby na usunięcie tła za pomocą programów do edycji, prawdą jest również, że o wiele łatwiej jest tego nie robić. Pobierz logo Swobodny ogień w PNG za darmo, wykonując te proste czynności.

To pytanie jest równie często zadawane, jak kiedy aktualizowana jest gra Garena Free Fire? A nawet to samo, co to jest i o co chodzi w Garena Free Fire? Kiedy gra wyszła, czy została stworzona?

Obrazy z przezroczystym tłem mają wiele zastosowań, zwłaszcza w zakresie projektowania graficznego, ponieważ lepiej dopasowują się do przestrzeni, w której mają być używane.

Jednak zdobycie ich za darmo iw dobrej jakości nie jest łatwym zadaniem, ponieważ większość z nich znajduje się w subskrypcyjnych bankach obrazów.

Te sztuczki ci pomogą pobierz logo Free Fire w formacie PNG szukasz i innych obrazów bez tła, których chcesz użyć.

Krok po kroku, aby pobrać logo Free Fire w formacie PNG

Po przeczytaniu tych instrukcji nie będziesz mieć problemów z pobieraniem obrazów w formacie PNG lub z przezroczystym tłem. Przekonasz się, że jest to bardzo proste.

  • Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest przejście do grafiki Google i wpisanie w pasku wyszukiwania „Logo Free Fire”
  • Zobaczysz, że pod paskiem wyszukiwania pojawi się seria opcji, tam przejdziesz do ustawień i wybierzesz „Zaawansowane wyszukiwanie”
  • Przekieruje Cię do strony zaawansowanego wyszukiwania w Grafice Google. Przewiń do pola, które mówi „Następnie ogranicz wyniki o…”
  • Gdzie jest napisane Kolory obrazu„Wybierz opcję”Przezroczysty

  • W ustawieniach „Prawa użytkowania„Nie zmieniaj opcji domyślnej, czyli „Strony, których użytkowanie nie wymaga licencji”
  • Przejdź na dół strony i kliknij „Zaawansowane wyszukiwanie”

Zabierze Cię z powrotem do strony wyników wyszukiwania. Tam zobaczysz, że wszystkie obrazy mają białe tło, ale nie martw się.

Kliknij ten, którego chcesz użyć, aby był większy. Gdy obraz załaduje się całkowicie, zobaczysz, że tło zmienia się w szare i białe kwadraty, co oznacza, że ​​nie ma tła.

Masz już obrazy logo Free Fire w formacie PNG lub na przezroczystym tle. Jednak prace poszukiwawcze jeszcze się nie skończyły.

Zdefiniuj najlepszy obraz do pobrania

Na pierwszy rzut oka widać, że wszystkie obrazy mają te cechy, ale mimo to nie wszystkie nadają się do pobrania.

Aby określić, czy obraz, który chcesz pobrać z logo Darmowy Ogień w PNG Przydatne będzie kliknięcie na niego i sprawdzenie, czy ma szaro-białą kratkę. Oprócz tego musisz spojrzeć na jego jakość, jeśli nie wygląda na piksele, jest to dobry obraz do pobrania. Jeśli jest zbyt ciężki, konieczne będzie zmniejszenie rozmiaru i wagi obrazu.

Aby zapisać zdjęcie na komputerze, wystarczy najechać myszką nad zdjęciem, kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać „Zapisz obraz jako”. Pojawi się zakładka, w której należy zdefiniować nazwę obrazu i jego typ. Upewnij się, że w pudełku „Uprzejmy” zaznaczenia „PNG”

Jak zapisać logo Free Fire

Innym sposobem wyszukiwania obrazów logo Free Fire w PNG jest umieszczenie obrazów w pasku wyszukiwania Google „Logo Free Fire filetype: PNG” .W ten sposób wyszukiwarka zwróci obrazy tylko w formacie PNG. I gotowy, masz już swoje logo Free Fire w formacie PNG szybko i łatwo.

Aby wyszukać inne typy obrazów z innym motywem, ale w formacie PNG, należy wykonać te same kroki, zmieniając wyszukiwane hasło. To naprawdę bardzo szybka i łatwa w użyciu opcja.

Koniec z marnowanymi godzinami na wyszukiwanie obrazów w formacie PNG lub wykonywanie całego procesu usuwania tła z obrazu w programach, które są bardzo skomplikowane w użyciu.