Skip to content

Gdzie jest Kosz Samsung Galaxy? Jak opróżnić kosz lub odzyskać pliki

26 de wrzesień de 2021

Większość ludzi ma Samsunga, jest to najczęściej konsumowana marka powiedzieć jakoś w zakresie telefonów komórkowych, za coś, co jest pierwszym pod względem sprzedaży na całym świecie.

Jest wiele osób, które przez pomyłkę usuwają pliki i chcą zrobić to samo, co w systemie Windows, przejdźmy do Kosz aby móc odzyskaj plik, który usunęliśmy wcześniej za prosty błąd.

Kosz lub kosz na śmieci dla tych, którzy nie wiedzą, jest częścią urządzenia, która przechowuje usunięte dane, powiedzmy, że jest to kopia zapasowa danych urządzenia i jest zapisana w jakaś wewnętrzna część urządzenia, której nie możemy dotknąć, ale jest I nie mówię tego tylko z ust, to jest udowodnione i dzisiaj nauczysz się jak to robić

Ale… czy to oznacza, że ​​będę mógł odzyskać zdjęcia i filmy, które miałem na swoim urządzeniu i przypadkowo skasowałem? dokładnie o czym będziemy rozmawiać w poniższym filmie i dalszej części tego artykułu.

Często ludzie używają telefonu komórkowego do normalnych funkcji życia, sprawdzają godzinę, wchodzą na portale społecznościowe, sprawdzają pogodę i wysyłają wiadomości do naszych krewnych, niektórzy są trochę niegrzeczni i przychodzą zobaczyć, jak ukryć obrazy na swoim telefonie komórkowym android ale to już jest bardziej zaawansowany poziom,

Dzisiaj mamy do czynienia z jedną z najciekawszych sztuczek, jakie możemy znaleźć dla naszego urządzenia z Androidem, poza rzeczami, które każdy wie, jak naturalnie zwiększyć głośność, aby Twoje urządzenie było słyszane o wiele głośniej, wystarczająco, aby przeszkadzać sąsiadom.

Problem jest następujący: Żadne urządzenie z systemem Android nie ma kosza.Jak odzyskiwane są pliki? Czy tyCzy w Samsungu można zainstalować kosz?? Czytaj dalej, że odpowiem na oba pytania w następnym artykule.

Jak znaleźć Kosz na Androidzie

Brak urządzenia z Android jest domyślnie wyposażony w koszAby go mieć, konieczne jest pobranie aplikacji spełniającej tę funkcję. Dana aplikacja nazywa się „Kosz na śmieci”

Zatem kiedy usuniesz określony plik, teraz możesz go odzyskać bez żadnych problemów, natychmiast i bez zbytniego łamania głowy, wcześniej bez kosza na śmieci nie mogłeś odzyskać niczego, co skasowałeś, więc raz plik, zdjęcie, wideo, to było to skasowałeś kończy się skasowaniem, nie pozostaje ci nic, nie ma sposobu, aby to odzyskać.

papeteria recykling plików audio wideo obraz

Pobierz Kosz dla Samsung Fast

Czas jest zbyt ważny, aby go marnować, więc przejdźmy bezpośrednio do tego, co nas dotyczy, skąd pobieram kosz na mój telefon z Androidem i może masz jakieś pytania, takie jak … Czy ta aplikacja zużywa dużo zasobów?

Cóż, prawda jest taka, że ​​nie, aplikacja nie zużywa wielu zasobów, więc jeśli masz nawet taniego Samsunga, możesz ją zainstalować bez problemów.

Nie polecam pobierz aplikację skonfiguruj ją. W tym celu musisz go otworzyć i kliknąć ikonę, która ma trzy pionowe linie w lewym górnym rogu, aby przejść do ustawienie a potem do ustawienia ochronyW tym miejscu musisz wybrać, co chcesz zapisać po usunięciu z urządzenia.

W ten sposób konfigurujesz się, że chcesz, aby zostało zapisane, aby nie skończyło się to zapisaniem absolutnie wszystkiego. Możesz zapisać wiele różnych plików z zdjęcia, filmy, dokumenty w dowolnym formacie, aplikacje, audioitp.

Krótko mówiąc, niezwykle kompletna aplikacja, która spełnia wszystkie wymagania tego, kto ma PRecykling w warunkach, które bez wątpienia powinny mieć domyślnie cały Android, znacznie ułatwiłoby nam życie i przeniesie nas na wyższy poziom telefonii komórkowej, zawierające opcję, która jest nie tylko bardzo potrzebna

Ale jest też konieczne we wszystkich telefonach komórkowych, a co lepsze od nas, aby je dodać, łatwo i szybko