Skip to content

Gdzie i jak mogę kupić World of Warcraft? Ile kosztuje WoW lub ile kosztuje?

10 de marzec de 2021

Dzisiaj w tym artykule porozmawiamy Gdzie i jak mogę kupić World of Warcraft? Ile lub ile kosztuje WoW? Aby zobaczyć te punkty, musimy najpierw kontekstualizować siebie. Warcraft jest znakiem towarowym firmy deweloperskiej i dystrybucyjnej Blizzard, która pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Ten produkt Blizzarda zawiera serię gier wideo, które wykorzystują elementy fantasy.

Warcraft przez lata przechodził przez różne edycje gry, z których pierwsza miała charakter strategiczny. Jego najnowsza edycja nosi nazwę Word Of Warcraft i używa trybu gra fabularna online, ta gra ma codziennie dużą liczbę ludzi.

Ta gra wideo została wydana we wrześniu 2004 roku i miała szeroki zakres rozszerzeń. W celach firmowych rozszerzenia wprowadzają zmiany w grzeodświeżając rozgrywkę.

Mając tę ​​kontekstualizację dotyczącą tego, czym jest World Of Warcraft, możemy zagłębić się w główny temat tego artykułu. Następnie zobaczymy, jaką cenę ma Word of Warcraft i w jakich sklepach z grami wideo moglibyśmy uzyskać akcje World of Warcraft, wymieniając i wyjaśniając każdy z tych punktów do omówienia.

Jaka jest cena Worfd of Warcraft?

Kiedy naprawdę chcemy wiedzieć, ile kosztuje World of Warcraft, mamy plik różnorodność cen i promocji, które są dostarczane ze sklepu Blizzard. Ceny te mogą się różnić w zależności od pakietów oferowanych przez Blizzard. Następnie zobaczymy niektóre oferowane ceny.

  1. Najbardziej podstawowa płatność to płatność miesięczna, który kosztuje 14,99 USD. Ta modalność nie ma wiele nauki, a początkiem z nich są opcje płatności, które zobaczymy.
  2. Jako drugą oferowaną nam opcję płatności mamy rozszerzenie płacić 3 miesiące na raz. Zaletą tego pakietu jest to, że jeśli mamy na to pieniądze, oszczędzamy 12 dolarów rocznie. Dzieje się tak, ponieważ Blizzard oferuje obniżkę indywidualnej ceny miesięcznej, która każdego miesiąca wynosi 13,99 USD, zamiast 14,99 USD, które musielibyśmy płacić co miesiąc.
  3. Wreszcie jesteśmy przedstawieni półroczna forma płatności, gdzie za 6 miesięcy opłacenia abonamentu mamy 13% rabatu, oszczędzając nam 24 dolary rocznie. Jeśli chcemy mieć lepszą perspektywę, dzieląc miesiące pozostawiając indywidualną cenę, kosztowało nas to 12,99 USD miesięcznie.

ile to kosztuje wow

Jak zauważyliśmy powyżej, są to formy płatności, które oferuje Blizzard, nagradzając nas, jeśli zapłacimy subskrypcję za kilka miesięcy. Szczególnie, Jak każdy sklep internetowy, sklep Blizzard oferuje różne metody płatności, o co nie powinniśmy się martwić przy wyborze metody płatności, ponieważ do wyboru mamy z dowolnego miejsca na świecie.

Czy za dodatki do gry trzeba płacić?

Od czasu premiery dodatku Battle for Azeroth, Blizzard postanowił udostępnić wszystkie dotychczas wydane rozszerzenia za darmo. Jeśli więc anulujesz miesięczną subskrypcję World Of Warcraft, otrzymasz:

  • Wszystkie dodatki do gier za darmo
  • Główna gra na bazie

To wspaniale zachęta dla społeczności graczy, ponieważ dostępne są inne rozszerzenia, które dają inne wrażenia z gry podstawowej, oprócz pokazania nam postępów fabularnych w świecie Warcraft.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny, pamiętaj, że World Of Warcraft możemy nabyć w sklepie internetowym Blizzarda, gdzie oprócz World of Warcraft Znajdziesz wszystkie wydania tego programisty.