Skip to content

Dlaczego nie otrzymuję e-maili z Gmaila ani e-maili na telefon komórkowy? – Gmail nie działa dla mnie na moim telefonie

17 de sierpień de 2021

Gmail to jedna z głównych aplikacji e-mail teraźniejszości, jeśli nie głównym. A także, ponieważ jest to rozwój ludzi Google, jest instalowany w większości smartfonów.

Poza tym nie wolno nam tracić z oczu tego, że jak każda inna aplikacja może mieć pewne problemy z wydajnością. Dlatego jeśli nie dotrą do ciebie e-maile z Gmaila na telefon komórkowy, i będziesz mógł wejść do Gmaila bez hasła, musisz czytać dalej, aby zakończyć ten problem.

Napraw problem, aby otrzymywać e-maile z Gmaila na telefon komórkowy

W pierwszej kolejności skonfigurowanie konta Gmail tak, aby e-maile docierały do ​​nas na telefonie komórkowym, jest naprawdę proste, ponieważ jak powiedzieliśmy, jest to aplikacja, która jest zwykle instalowana w większości Android.

Teraz, jeśli nie otrzymamy e-maile, co może mieć związek z następującymi problemami:

  • Aktywowali tryb oszczędzania mobilnego
  • Masz wyłączone Powiadomienia push
  • Że poczta nie wie znajdź zsynchronizowane

Z tego powodu, aby Gmail działał bezproblemowo na Twoim telefonie, musisz zweryfikować, czy wszystkie te elementy pozycje są poprawne, działa bezproblemowo.

Dlatego przede wszystkim musimy dezaktywować tryb oszczędzania aby móc odbierać e-maile z Gmaila, aby rozpocząć.

rozwiązać komunikaty o błędach odbioru

Błąd odbierania e-maili z Gmaila

Cóż, jeśli masz wyłączone powiadomienia, musisz przejść do Ustawienia urządzenia, wejdź do Gmaila i tam aktywuj powiadomienia w przypadku ich dezaktywacji, chociaż jest to niezwykłe.

Wreszcie ostatnia opcja to ta, którą musisz zrobić na wypadek, gdyby poprzednie dwie nie były dla ciebie przydatne, biorąc pod uwagę, że jest możliwe, że nie jest zsynchronizowana konto Gmail, lub dane nie są aktualne.

Dlatego naszą rekomendacją jest skupienie się na sprawdzeniu tego aplikacja Gmail Jest całkowicie zaktualizowany, do którego musimy wejść do sklepu Google Play, a jeśli dostępna jest opcja Aktualizuj, kliknij na nią.

Z drugiej strony musisz również wziąć pod uwagę, że czasami zdarza się, że Ustawienia Gmaila nie jest dobrze umiejscowiony, zarówno jeśli chodzi o nazwę użytkownika, jak i hasło. Ponieważ konto jest zamknięte, nie otrzymujemy powiadomień o nowych wiadomościach e-mail.

Choćby jest wiele platform Na poziomie poczty e-mail, z którego możemy korzystać w celu utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi, rodziną lub w celach służbowych, Gmail jest obecnie bez wątpienia najpopularniejszy.

Chociaż jest najlepszy klient poczty Dziś, jak w przypadku każdej aplikacji, przekonujemy się, że od czasu do czasu mogą pojawić się problemy, a ideałem jest jak najszybsze ich rozwiązanie.

Dlatego w kolejnych wierszach chcemy pokazać, co robić, kiedy Gmail nie otwiera się na telefonie komórkowym.

rozwiązać wpis w Gmailu.  mobilny

Gmail nie otwiera się na Androidzie

W pierwszej kolejności musimy powiedzieć, że gdy nie możemy otworzyć konta Gmail, problem może być związany z weryfikacją naszego połączenia internetowego, ponieważ jeśli nie jesteśmy połączony przez Wi-Fi lub danych mobilnych, nie ma możliwości korzystania z aplikacji.

Aby dowiedzieć się, czy problemem jest połączenie internetowe, musisz spróbować połącz telefon komórkowy przez WiFi lub danych, za pomocą dowolnej innej aplikacji, która umożliwia korzystanie z sieci, takich jak sieci społecznościowe, przeglądarki itp. Jeśli inne aplikacje się nie otwierają, problem dotyczy połączenia, a jeśli się otworzą, musimy przejść do innych kroków.

wady odbierania wiadomości z mobilnego Gmaila

Napraw problemy z Gmailem na telefonie komórkowym

Ponieważ mogą być inne powody, dla których tak się dzieje aplikacja Gmail nie działa, musimy wykluczyć następny, który dotyczy uszkodzonych danych, które od czasu do czasu istnieją w związku z tymi aplikacjami.

Aby mieć pewność, że problemem nie jest aplikacja, musimy wtedy usunąć zarówno dane, jak i pamięć podręczna z Ustawienia, Aplikacje. Po ponownym uruchomieniu aplikacja powinna zacząć działać bez dalszych problemów.

Jeśli nawet wykonując poprzednie kroki okaże się, że problem się nie skończył, zalecamy: odinstaluj aplikację i zainstaluj go ponownie, co powinno ostatecznie sprawić, że problem zniknie.

Jeśli problem został rozwiązany, najprawdopodobniej aplikacja miała błędy w działaniu, więc jesteśmy pewni, że po tych trzech sztuczkach udało Ci się ponownie z niej skorzystać Gmail na smartfonie. Pokażemy Ci, jak blokować czyjeś e-maile lub e-maile w Gmailu. Mając nadzieję, że te informacje są dla Ciebie przydatne, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, możesz zostawić nam komentarz, a my Ci pomożemy, Gmail to jeden z najlepszych e-maili.

Jeśli nie, po prostu musisz nas zostawić skomentuj to z twoją niedogodnością, aby móc ci pomóc w tym względzie.

Czy udało Ci się ponownie otworzyć? aplikacja Gmail na smartfonie z tą sztuczką?