Skip to content

Co to jest Clash Royale i jak w nią grać na telefonie komórkowym z Androidem?

18 de Maj de 2021

Wiele osób zawsze miało złe oczekiwania co do gier wideo i zawsze je ignorują, mówiąc, że nie są tego warte i że są stratą czasu. Jednak od nadejścia pandemii wiele osób przełknęło ich słowa i wzięło dowolne urządzenie lub pobrało dowolną aplikację, która pozwala im grać z konsoli lub z własnych telefonów.

Bardzo dobrym doświadczeniem, jakie ludzie po raz pierwszy mieli z grami wideo, jest Clash Royale. Możesz rozpocząć to doświadczenie, tworząc bezpłatne konto Clash Royale, jako To bardzo proste i potrzebujesz go, aby móc grać w tę grę. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym, jak ją zdobyć i jak ją odtworzyć, mamy jasną i zwięzłą odpowiedź.

Czym jest Clash Royale? O czym to jest?

Odkąd zaczęto wypuszczać aplikacje, ludzie zaczęli spotykać się w firmach, które je rozwinęły. W przypadku Clash Royale jego twórca nazywa się Supercell. Jest to firma pochodzenia fińskiego, więc jej siedziba znajduje się w Helsinkach. Firma ta została założona w 2010 roku i jest znana ze swojej najsłynniejszej gry, jaką jest Clash of Clans, która znajduje się w ten sam twórczy wszechświat co Clash Royale.

Clash of Clans to gra strategiczno-konstrukcyjna, w której możesz stworzyć własną średniowieczną wioskę. Ważne jest, abyś wiedział, że twoja wioska jest podatna na ataki wroga, więc musisz mieć obronę i zbudować swoją wioskę w taki sposób, że nie mogą jej naruszyć. Dzieje się tak, ponieważ głównym sposobem zdobywania zasobów jest grabież wiosek wroga.

Ataki te są przeprowadzane przez serię kolorowych postaci zwanych Troops. Żołnierze są najbardziej rozpoznawalnym aspektem serii i dziś rozpoznajemy ich po niestandardowych strojach. Dziś możesz sobie z tym poradzić łucznicy, barbarzyńcy, jeźdźcy świń, giganci a nawet smoki.]

Jak grasz w Clash Royale?

Clash Royale obejmuje wszystkie aspekty intelektualne, ponieważ postacie są takie same. Jednak zamiast mieć wioskę do obrony, masz do obrony 3 wieże. Na obronę tego masz serię listów może przywołać postać na twoim terytorium w wyjściu. Im szybciej jesteś w stanie zniszczyć wieżę wroga, tym szybciej wygrasz.

Ważne jest, aby wiedzieć, że tę grę można pobrać na PC i iPhone’a. Mimo to, jeśli planujesz go pobrać, ważne jest, aby wziąć pod uwagę minimalne wymagania Clash Royale.

Jak wspomniano wcześniej, użytkownik będzie miał serię kart, za pomocą których będzie bronił swojego terytorium. Jednak aby regulować ich użycie, każdy z nich ma pewną ilość energii, którą musisz wykorzystać. Jeśli nie masz dość energii, aby przywołać kartę, nie będziesz w stanie zlokalizować jej na swojej mapie. Energia ta jest mierzona za pomocą licznika Elixir. Im wyższy koszt eliksiru listu, tym większa jego skuteczność.

Po zakończeniu gry możesz przegrać lub wygrać. Jeśli wygrasz, zobaczysz, że zniszczyłeś co najmniej jedną wieżę więcej niż twój przeciwnik i że zyskasz w „Trofeach”, czyli systemie rankingowym gry. Zniszczenie 3 wież wroga daje ci premia do trofeów.

gracze w gry mobilne

Skąd mogę pobrać Clash Royale?

Jedną z najważniejszych części świata gier mobilnych jest dostępność. Im więcej platform, na których możesz opublikować swoją grę, będzie miała większą przyczepność, a tym samym większy zysk, jaki będziesz mieć. Dlatego możesz bezpiecznie pobrać Clash Royale ze wszystkich zweryfikowanych punktów.

Jednym z nich jest Google Playstore. Clash Royale można pobrać bezpłatnie jeśli uzyskasz dostęp do swojego pliku w Google Playstore. Jeśli masz iPhone’a, nie powinieneś się martwić, ponieważ ta gra jest również dostępna na urządzenia z systemem iOS.

Ważne jest, aby mieć nowe i zaktualizowane urządzenie, aby poprawić swoje wrażenia. Poza tym wszystkie gry online zawsze będą fajniejsze ze znajomymi. Dlatego mówimy Ci, że w Clash Royale są systemy klanowe, w których możesz udostępniać bezpośrednio znajomym.