Skip to content

Amazon Prime: co to jest, ile kosztuje i jakie są zalety jego zatrudnienia

25 de lipiec de 2021

Zakupy online bardzo się zmieniły w ostatnim czasie. Tym razem chcemy, abyś poznał opcję, którą Amazon oferuje dla Ciebie i która jest korzystna dla jego użytkowników. Przedstawiamy Cię Amazon Prime i abyście zrozumieli, z czego się składa, zajmiemy się wyjaśnieniem tego programu i korzyści, które sprawiają, że subskrypcja jest opłacalna.

Jakie są zalety posiadania Amazon Prime?

Amazon Prime, oprócz tego, że jest sklepem, który ma wysyłki w krótkim czasie, to wykonuje je bezpłatnie dla swoich zarejestrowanych użytkowników. Dzieje się tak jednak przy dokonywaniu zakupu produktów oznaczonych słowem „Prime”. Kolejną wielką zaletą jest to, że dzięki subskrypcji nie wymagają minimalnego zakupu tak, że wysłał go za darmo.

Ekspresowa wysyłka to metoda, którą oferuje Amazon Prime, w której zakup jest dostarczany w ciągu jednego do czterech dni za darmo. Chociaż ma również Prime teraz w którym Twój zakup jest wysyłany do Ciebie w ciągu kilku godzin za określoną cenę.

Co obejmuje subskrypcja Amazon Prime?

Program Amazon Prime oferuje swoim użytkownikom szereg korzyści związanych z faktem subskrypcji. Wśród nich wyróżnia się Amazon Prime Video, który pozwala na dostęp do szerokiej gamy seriali i filmów z ekskluzywną zawartością, chociaż można również subskrybować Prime Video bez konieczności zatrudniania Amazon Prime.

Możesz także słuchać muzyki, ponieważ masz dostęp do usługi podobnej do Spotify o nazwie Amazon Prime Music, serwis, który oddaje do Twojej dyspozycji ponad dwa miliony utworów z różnych gatunków muzycznych.

Jeśli jesteś miłośnikiem czytania, Amazon Prime oferuje Kindle Prime, dzięki czemu możesz czytać e-booki za darmo. Z kolei możesz zostać subskrybowany Zdjęcia Amazonii dzięki czemu masz do dyspozycji chmurę z 5 GB przestrzeni dyskowej.

Jeśli potrzebujesz kupić podstawowe produkty do domu, będąc użytkownikiem Prime możesz uzyskać dostęp do katalogu Amazo spiżarnia dzięki czemu możesz rzucić okiem i kupić produkty używane na co dzień w domu.

Jako użytkownik Twitch.tv możesz połączyć go ze swoim kontem Amazon Prime, aby móc ciesz się Twitchem bez otrzymywania reklam a także otrzymywać różne nagrody.

Ile urządzeń można połączyć z kontem Amazon Prime?

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do swojego konta Amazon Prime z innego urządzenia, nie ma problemu, ponieważ program pozwala połączyć maksymalnie 3 urządzenia jednocześnie bez dodatkowych kosztów.

Jakie gatunki filmowe są dostępne na tej platformie?

Gatunki filmowe, które można znaleźć w Amazon Prime Video, są bardzo zróżnicowane, ponieważ istnieją kanały dla wszystkich odbiorców. Znajdziesz w nich filmy akcji, komedii, fantasy, horroru, romansów, science fiction i wiele innych.

najlepszy film

Ile kosztuje miesięczny abonament?

Po zakończeniu okresu próbnego możesz wybrać plan płatności, który najbardziej Ci odpowiada. Miesięczny koszt to 4,99 euro. Jeśli Twoja subskrypcja jest roczna, koszt wynosi 36 euro.

Jakie metody płatności obsługuje ta platforma?

Amazon Prime akceptuje jako metodę płatności; Visa, Amazon Store Card, Mastercard / Eurocard, Amazon Credit Builder, American Express, Visa, Mastercard lub American Express przedpłacone karty, NYCE, między innymi.

Jak mogę zarejestrować się w Amazon Prime?

Rejestrując się w Amazon Prime, możesz cieszyć się miesięcznym okresem próbnym. Należy zauważyć, że jest to bezpłatne i że możesz cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie mają osoby z płatnym członkostwem. Dla porządku wymagana jest karta kredytowa.

aplikacja amazonka

Z PC

Musisz wejść na stronę Amazon Prime, wybrać opcję rozpoczęcia okresu próbnego, następnie będziesz musiał wybrać metodę płatności i postępować zgodnie z instrukcjami, takimi jak wprowadzenie numeru karty, swoich danych itp. Musisz wyjaśnić, że aby wejść do Amazon Prime, musisz zaloguj się na swoje konto Amazon zwyczajny.

Z telefonu komórkowego

Najpierw zainstaluj aplikację Amazon na telefonie komórkowym, a następnie wprowadź aplikację za pomocą swojego konta Amazon. Będąc w aplikacji, umieść w wyszukiwarce „Prime”, kliknij „Amazon Prime”, wybierz opcję „Wypróbuj Prime przez 30 dni – ZA DARMO”, a następnie wybierz metodę płatności, aby móc dołączyć do usługi.