Skip to content

▶ Jak ROOT LG Volt LS740 【Krok po kroku】

6 de lipiec de 2021

LG Volt LS740 To bardzo ciekawe urządzenie mobilne, mimo że ma na nim kilka lat, nie możemy zaprzeczyć, że nadal jest ulubieńcem wielu i ma sporo pozytywnych cech, biorąc pod uwagę czas, jaki jest. Przy 4,7-calowym ekranie i rozdzielczości 960 x 540 pikseli nie jest ani za duży, ani za mały, w dodatku Posiada 1 GB pamięci RAM i procesor 1,2 GHz czterordzeniowy.

Korzeń LG Volt LS740 W tym momencie jest to doskonały pomysł, aby móc jak najlepiej go wykorzystać, zainstalować niestandardową pamięć ROM i być może mieć nowszą wersję Androida, możliwości jest wiele, a w tym artykule pokażemy, jak go zrootować.

Rozpoczęcie rootowania LG Volt LS740

  • Przede wszystkim musimy mieć sterowniki USB LG Volt, które można pobrać stąd. Niezbędne jest również posiadanie rootowania jednym kliknięciem.
  • Teraz upewnij się, że masz bateria naładowana co najmniej 80%, ideałem byłaby maksymalna.
  • Debugowanie USB musi być aktywne, w tym celu musimy mieć włączone opcje programisty i w tym celu musimy przejść do Ustawienia> O urządzeniu> Naciśnij kilka razy numer kompilacji, aż pojawi się plakat potwierdzający, że zostały one włączone, teraz przechodzimy do Ustawienia> Opcje programisty i szukamy debugowania USB.

Korzeń LG Volt LS740

Teraz podłączymy telefon komórkowy do naszego komputera, a następnie uruchomimy One Click Root, aby to zrobić, musimy dwukrotnie kliknąć plik LG Root Script.bat, co zrobi, to otworzy czarne okno (okno poleceń) który będzie zawierał instrukcje, które musimy wykonać krok po kroku, aby zakończyć cały proces.

Gdy skończymy, teoretycznie jesteśmy użytkownikami root. To takie proste, aby stać się rootem za pomocą tego telefonu komórkowego.

Aby potwierdzić, że jesteśmy użytkownikami root, istnieje zbyt prosta aplikacja, którą możemy pobrać ze Sklepu Play, klikając ten link. Po zainstalowaniu potwierdzimy, czy rzeczywiście proces, o którym wspomniałem wcześniej, wykonałeś tak, jak powinieneś.

W każdym razie możesz to powtórzyć, jeśli nie jesteś użytkownikiem root. Jak zobaczysz, rootowanie nie jest zbyt trudne, a teraz masz świat możliwości, wiele aplikacji, z których wcześniej nie mogłeś korzystać, niestandardowe ROMy, aby jeszcze poprawić działanie telefonu komórkowego i uczynić go bardziej zwinnym, mieć więcej aktualna wersja Androida itp.